AKAI APC Key 25 MK2 - Ableton Live Kontrolér
Kód: IKLAKIMID0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Řadič MIDI
Vzhled
Podsvícení
Ano
Typ LED podsvícení
RGB
Vestavěný displej
Ne
Barva
Červená
Počet padů
40
Počet číselníků (360°)
8
Rozhraní zařízení
USB-MIDI
Klíčový rozsah
10 oktáv
Počet kláves na klávesnici
25
Hmotnost a rozměry
Výška
47 mm
Hmotnost
900 g
Šířka
315 mm
Hloubka
193 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB
1
Obsah balení
Zahrnutý software
AIR Music Technology Valvet
Software je součástí balení
Ano
Napájení
Typ zdroje
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.212 kg |
| EAN: | 694318025598 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 63 mm |
| Šířka balení: | 408 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
