AG Neovo VA-4301 43palcový digitálny 4K UHD displej s tenkým rámom
Kód: MONNEOMON0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin
54 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR)
G
Výstupní napětí adaptétu
100 - 240 V
Typ zdroje
AC
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Spotřeba elektrické energie
54 W
Vzhled
LED indikátory
Ano
Způsob uchycení
Nastěnná/zápustná
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
140 mm
Výška balení
650 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
1070 mm
Možnosti připojení
Výstup 3,5 mm
Ano
Porty RS-232 vstup
1
USB port
Ano
Počet HDMI portů
3
Připojení na síť Ethernet
Ne
Počet portů USB 2.0
1
Výkon
Provozní režim
24/7
Rozhraní upevnění panelu
100 x 200 mm
Podpora standardu VESA pro montáž
Ano
Výkon reproduktoru
5 W
Počet zabudovaných reproduktorů
2
Vestavěné reproduktory
Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-10 - 60 °C
Obrazovka
Poměr stran obrazu
16:9
Svislý porozovací úhel
178°
Typ displeje
LED
Rozteč pixelů
0,245 x 0,245 mm
Počet barev displeje
1,07 mld. barev
Odezva
5 ms
Vodorovný pozorovací úhel
178°
Displej
IPS
Rozlišení displeje
3840 x 2160 px
Úhlopříčka displeje
108 cm (42.5")
Jas displeje
350 cd/m²
Obsah balení
Množství
1
AC adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte monitor od napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2266188
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 4710739598674 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 1060 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
| Certifikace: | CE, LVD, UKCA, WEEE, RoHS, REACH, EAC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
