AG NEOVO LED MONITOR LW-2403 BEZ BLIKÁNÍ, HDMI, DP
Kód: MONNEOMON0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti (SDR)
E
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin
17 kWh
Spotřeba elektrické energie
16,5 W
Spotřeba energie (vypnuto)
0,3 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška (s podstavcem)
409,2 mm
Hloubka (s podstavcem)
186,8 mm
Hmotnost (se stojánkem)
2,8 kg
Šířka (s podstavcem)
538,4 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
4 kg
Možnosti připojení
Verze HDMI
1.4
Počet HDMI portů
1
HDMI
Ano
Audio vstup
Ano
Počet VGA portů
1
Obrazovka
Typ panelu
IPS
Dynamický kontrast
20000000:1
Typ HD rozlišení
Full HD
Typ podsvětlení
LED
Rozlišení displeje
1920 x 1080 px
Úhlopříčka displeje
61 cm (24")
Tvar obrazovky
Plochý
Ergonomie
Slot pro zámek
Ano
Nastavení sklonu
Ano
Podpora standardu VESA pro montáž
Ano
Úhel náklonu
-5 - 20°
Typ zámku kabelu
Kensington
Rozhraní upevnění panelu
100 x 100 mm
Multimédia
RMS výkon
4 W
Vestavěné reproduktory
Ano
Počet reproduktorů
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte monitor od napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2295382
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| EAN: | 4710739598742 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 103 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
