AFOX SSD 2TB QLC 560 MB/S
Kód: DIAAFOSSD0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
PC/Laptop
NVMe
Ne
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
560 MB/s
Rozhraní
Serial ATA III
Certifikace RoHS
Ano
Typ paměti
QLC
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,9 mm
Hloubka
100 mm
Výška
6,8 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| EAN: | 4897033784399 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 132 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
| Certifikace: | CE, FCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
