AFOX SO-DIMM DDR4 16GB 3200MHZ MICRON CHIP
Kód: PAMAFOSOO0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
16 GB
Napětí paměti
1.2 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Certifikace RoHS
Ano
Frekvence paměti
3200 MHz
Standard JEDEC
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4897033784801 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Certifikace: | CE |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Komponent pro: | PC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
