AFOX SD250-2000GN SSD disk 2 TB 2.5" Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIAAFOSSD0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
Serial ATA III
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Typ paměti
3D NAND
Rychlost čtení
560 MB/s
Rychlost zápisu
520 MB/s
Přirozené řazení příkazů (NCQ)
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Podpora TRIM
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
2.5"
NVMe
Ne
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
22 mm
Údaje o balení
Návod na použití
Ano
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.066 kg |
| EAN: | 4897033783682 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 18 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
