AFOX GAMING DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK
Kód: PAMAFODR40046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.35 V
Standard JEDEC
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Frekvence paměti
3200 MHz
Vnitřní paměť
32 GB
Certifikace RoHS
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4897033788144 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 106 mm |
| Šířka balení: | 157 mm |
| Délka balení: | 17 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Certifikace: | CE |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Komponent pro: | PC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
