AFOX GAMING DDR4 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 RED
Kód: PAMAFODR40050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
3200 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.35 V
Standard JEDEC
Ano
Certifikace RoHS
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4897033784887 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 174 mm |
| Šířka balení: | 62 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Certifikace: | CE |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Komponent pro: | PC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
