AFOX GAMING DDR4 16GB 3200MHZ CL16 RANK1 XMP2 RED
Kód: PAMAFODR40059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
3200 MHz
Napětí paměti
1.35 V
Certifikace RoHS
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
16 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Standard JEDEC
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.053 kg |
| EAN: | 4897033788731 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 63 mm |
| Šířka balení: | 174 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Certifikace: | CE |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Komponent pro: | PC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
