AFOX DDR4 16G 2666MHZ paměťový modul
Kód: PAMAFODR40015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Certifikace RoHS
Ano
Napětí paměti
1.2 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Standard JEDEC
Ano
Frekvence paměti
2666 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Formát paměti
UDIMM
CAS latence
15
Hmotnost a rozměry
Výška
31 mm
Šířka
133 mm
Hmotnost
18 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
36 g
Šířka balení
88 mm
Výška balení
168 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4897033780827 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
