Aerocool Royal AeroWeave Univerzální herní židle Polstrované sedadlo Šedá
Kód: GAMAERFOT0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva sedadla
Šedá
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Materiál rámu
Ocel
Počet koleček
5 kolo/kola
Barva základny
Černá
Opěrka pro ruce
Ano
Otočná kolečka
Ano
Typ produktu
Univerzální herní židle
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Průměr kola
6,5 cm
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Doporučená hmotnost
125 kg
Materiál základny
Ocel
Hustota pěny
Vysoká hustota
Typ sedadla
Polstrované sedadlo
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Typ opěrky zad
Polstrovaná zádová opěrka
Materiál kol
Nylon
Barva opěrky zad
Šedá
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
133 cm
Šířka sedadla
52 cm
Výška opěrky zad
81 cm
Šířka opěrky zad
55 cm
Šířka opěrky
71 cm
Výška (min.)
123 cm
Výška sedadla
52 cm
Tloušťka sedáku
13 cm
Maximální výška opěrky rukou
77 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Minimální výška opěrky rukou
62 cm
Hmotnost
21,8 kg
Výška sedadla (max)
57 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Funkce houpání
Ano
Úhel kyvu
3 - 18°
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah zdrojů otevřeného ohně a vysokých teplot.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 25.6 kg |
| EAN: | 4711099472772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 850 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
