Aerocool Royal AeroWeave Univerzální herní židle Polstrované sedadlo Černá
Kód: GAMAERFOT0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Doporučená hmotnost
125 kg
Barva sedadla
Černá
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Materiál základny
Ocel
Barva základny
Černá
Průměr kola
6,5 cm
Hustota pěny
Vysoká hustota
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Opěrka pro ruce
Ano
Typ produktu
Univerzální herní židle
Typ sedadla
Polstrované sedadlo
Počet koleček
5 kolo/kola
Materiál kol
Nylon
Otočná kolečka
Ano
Barva opěrky zad
Černá
Typ opěrky zad
Polstrovaná zádová opěrka
Materiál rámu
Ocel
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Hmotnost a rozměry
Maximální výška opěrky rukou
77 cm
Tloušťka sedáku
13 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Výška (max.)
133 cm
Šířka opěrky
71 cm
Výška sedadla (max)
57 cm
Hmotnost
21,8 kg
Výška (min.)
123 cm
Šířka opěrky zad
55 cm
Výška sedadla
52 cm
Minimální výška opěrky rukou
62 cm
Šířka sedadla
52 cm
Výška opěrky zad
81 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Funkce houpání
Ano
Úhel kyvu
3 - 18°
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah zdrojů otevřeného ohně a vysokých teplot.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 25.6 kg |
| EAN: | 4711099472765 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 850 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
