Aerocool Mirage L240 vodní chlazení pro počítač
Kód: CHLAERZEW0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud ventilátoru
0,28 A
Napětí ventilátoru
12 V
Thermal Design Power (TDP)
400 W
Spotřeba ventilátoru
3,36 W
Napětí čerpadla
12 V
Spotřeba pumpy
2,64 W
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlovací LED
Ano
Barva podsvětlení
Více
Materiál chladiče
Hliník
Materiál vodního bloku
Měď
Model
Vnitřní
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška chladiče
2,7 cm
Hloubka chladiče
12 cm
Šířka chladiče
27,4 cm
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 2066
Maximální proud vzduchu
1,62 mmH2O
Účel
Procesor
Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF)
60000 h
Hlučnost
26,8 dB
Konektor ventilátoru
4pinový
Hladina hluku pumpy
20,2 dB
Typ ložiska
Hydraulický
Chladič
Ano
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Průměrná doba do selhání čerpadla (MTTF)
80000 h
Vestavěný ventilátor
Ano
Rychlost ventilátoru (max)
1800 ot/min
Otáčky motoru čerpadla
2300 ot/min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.619 kg |
| EAN: | 4710562755992 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
