Aerocool LUX 850W napájecí zdroj 20+4 pin ATX Černá
Kód: ZDLAEROBU0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
12,5 W
Vstupní proud
5.5 A
Celkový příkon
850 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
840 W
Vstupní střídavé napětí
200 - 240 V
Efektivita
88%
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Kombinovaný výkon (-12 V)
3,6 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
130 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Maximální výstupní proud (+12 V)
70 A
Kombinovaný výkon (+5 V)
130 W
Prvky ochrany napájení
Podpětí
Vzhled
Průměr větráku
12 cm
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
230 mm
Šířka balení
195 mm
Výška balení
95 mm
Možnosti připojení
Počet napájecích PATA konektorů
3
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA
5
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
Výkon
Účel
PC
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Bronze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.94 kg |
| EAN: | 4710562759396 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
