Aerocool Interstellar Midi Tower Černá
Kód: OBUAEROBU0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Formát SSD
2.5"
Vzhled
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Počet expanzních slotů
7
Počet 3,5" pozic
2
Tlačítko reset
Ano
Materiál
ABS
Počet 2.5" pozic
4
LED indikátory
Ano
Formát
Midi Tower
Barva
Černá
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka grafické karty
36,2 cm
Model
PC
Maximální výška CPU chladiče
16,3 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
483 mm
Hloubka
429 mm
Šířka
210 mm
Tloušťka materiálu
0,6 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Chlazení
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Instalované horní ventilátory
2x 120 mm
Podporované velikosti předních chladičů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované přední ventilátory
2x 120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované velikosti horních chladičů
120
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.626 kg |
| EAN: | 4711099473649 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
