Aerocool DUKE AeroSuede Univerzální herní židle Černá, Šedá
Kód: GAMAERFOT0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Průměr kola
6,5 cm
Otočná kolečka
Ano
Materiál základny
Nylon
Barva sedadla
Černá
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Materiál kol
Nylon
Typ mechanismu
Motýlkový mechanismus
Materiál rámu
Ocel
Povrchový materiál
Nepravá kůže
Vyžaduje složení
Ano
Doporučená hmotnost
125 kg
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Rozsah úhlů opěrky zad
90 - 180°
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Opěrka pro ruce
Ano
Počet koleček
5 kolo/kola
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Hustota pěny
Vysoká hustota
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
135 cm
Minimální výška opěrky rukou
61 cm
Šířka opěrky zad
56 cm
Šířka opěrky
69 cm
Hmotnost
19,1 kg
Výška sedadla (min)
47 cm
Hloubka sedáku
56 cm
Maximální výška opěrky rukou
78 cm
Hloubka
700 mm
Šířka
690 mm
Šířka sedadla
56 cm
Výška (min.)
125 cm
Výška opěrky zad
83 cm
Výška sedadla (max)
57 cm
Údaje o balení
Množství
1
Hloubka balení
850 mm
Výška balení
330 mm
Šířka balení
680 mm
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
144 kusů
Množství na kontejner (40stopový High-cube)
350 kusů
Ergonomie
Úhel kyvu
3 - 18°
Funkce houpání
Ano
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.7 kg |
| EAN: | 4710562751123 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 850 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
| Typ produktu: | Univerzální herní židle |
| Typ balení: | Krabice |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
