Aerocool DUKE AeroSuede Univerzální herní židle Černá, Modrá
Kód: GAMAERFOT0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Průměr kola
6,5 cm
Vyžaduje složení
Ano
Doporučená hmotnost
125 kg
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Materiál základny
Nylon
Typ mechanismu
Motýlkový mechanismus
Otočná kolečka
Ano
Opěrka pro ruce
Ano
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Materiál kol
Nylon
Rozsah úhlů opěrky zad
90 - 180°
Materiál rámu
Ocel
Povrchový materiál
Nepravá kůže
Barva sedadla
Modrá
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Počet koleček
5 kolo/kola
Hustota pěny
Vysoká hustota
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
135 cm
Hloubka sedáku
56 cm
Šířka opěrky
69 cm
Hmotnost
19,1 kg
Výška sedadla (min)
47 cm
Minimální výška opěrky rukou
61 cm
Šířka opěrky zad
56 cm
Šířka
690 mm
Maximální výška opěrky rukou
78 cm
Výška opěrky zad
83 cm
Výška (min.)
125 cm
Hloubka
700 mm
Šířka sedadla
56 cm
Výška sedadla (max)
57 cm
Údaje o balení
Hloubka balení
850 mm
Množství
1
Výška balení
330 mm
Šířka balení
680 mm
Logistická data
Množství na kontejner (40stopový High-cube)
350 kusů
Množství na kontejner (20stopový)
144 kusů
Ergonomie
Úhel kyvu
3 - 18°
Funkce houpání
Ano
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.7 kg |
| EAN: | 4710562751130 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 850 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
| Typ produktu: | Univerzální herní židle |
| Typ balení: | Krabice |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
