Aerocool DUKE AeroSuede Univerzální herní židle Černá, Hnědá, Šedá
Kód: GAMAERFOT0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál rámu
Ocel
Počet koleček
5 kolo/kola
Opěrka pro ruce
Ano
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Vyžaduje složení
Ano
Typ produktu
Univerzální herní židle
Materiál kol
Nylon
Materiál základny
Nylon
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Barva sedadla
Šedá
Doporučená hmotnost
125 kg
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Rozsah úhlů opěrky zad
90 - 180°
Povrchový materiál
Nepravá kůže
Otočná kolečka
Ano
Průměr kola
6,5 cm
Hustota pěny
Vysoká hustota
Typ mechanismu
Motýlkový mechanismus
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Hmotnost a rozměry
Šířka
690 mm
Šířka sedadla
56 cm
Výška (min.)
125 cm
Výška opěrky zad
83 cm
Výška (max.)
135 cm
Šířka opěrky
69 cm
Minimální výška opěrky rukou
61 cm
Hloubka sedáku
56 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Šířka opěrky zad
56 cm
Maximální výška opěrky rukou
78 cm
Hmotnost
19,1 kg
Výška sedadla (max)
57 cm
Hloubka
700 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství
1
Hloubka balení
850 mm
Šířka balení
680 mm
Výška balení
330 mm
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
144 kusů
Množství na kontejner (40stopový High-cube)
350 kusů
Ergonomie
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Úhel kyvu
3 - 18°
Funkce houpání
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.7 kg |
| EAN: | 4710562751154 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 855 mm |
| Délka balení: | 685 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
