Aerocool CROWN AeroWeave Univerzální herní židle Polstrované sedadlo Šedá
Kód: GAMAERFOT0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Barva základny
Černá
Opěrka pro ruce
Ano
Typ sedadla
Polstrované sedadlo
Otočná kolečka
Ano
Typ produktu
Univerzální herní židle
Počet koleček
5 kolo/kola
Barva opěrky zad
Šedá
Doporučená hmotnost
125 kg
Hustota pěny
Vysoká hustota
Typ opěrky rukou
Polstrovaná opěrka na ruce
Průměr kola
6,5 cm
Materiál rámu
Ocel
Typ opěrky zad
Polstrovaná zádová opěrka
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Materiál základny
Nylon
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Barva sedadla
Šedá
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Materiál kol
Nylon
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
133 cm
Výška (min.)
123 cm
Šířka opěrky zad
55 cm
Šířka opěrky
71 cm
Šířka sedadla
52 cm
Výška opěrky zad
81 cm
Minimální výška opěrky rukou
62 cm
Výška sedadla (max)
57 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Hloubka sedáku
52 cm
Hmotnost
18,9 kg
Maximální výška opěrky rukou
77 cm
Tloušťka sedáku
13 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Úhel kyvu
3 - 18°
Funkce houpání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte židli způsobem, který není slučitelný s jejím určením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 4711099471249 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 845 mm |
| Délka balení: | 725 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
