Aerocool CROWN AeroWeave Univerzální herní židle Polstrované sedadlo Černá
Kód: GAMAERFOT0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Barva opěrky zad
Černá
Typ opěrky rukou
Polstrovaná opěrka na ruce
Průměr kola
6,5 cm
Doporučená hmotnost
125 kg
Materiál základny
Nylon
Materiál kol
Nylon
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Hustota pěny
Vysoká hustota
Typ sedadla
Polstrované sedadlo
Typ produktu
Univerzální herní židle
Typ opěrky zad
Polstrovaná zádová opěrka
Opěrka pro ruce
Ano
Otočná kolečka
Ano
Počet koleček
5 kolo/kola
Materiál rámu
Ocel
Barva sedadla
Černá
Barva základny
Černá
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Hmotnost a rozměry
Tloušťka sedáku
13 cm
Minimální výška opěrky rukou
62 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Maximální výška opěrky rukou
77 cm
Výška sedadla (max)
57 cm
Šířka opěrky
71 cm
Hmotnost
18,9 kg
Výška (max.)
133 cm
Výška (min.)
123 cm
Šířka opěrky zad
55 cm
Šířka sedadla
52 cm
Výška opěrky zad
81 cm
Hloubka sedáku
52 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Úhel kyvu
3 - 18°
Funkce houpání
Ano
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při sezení na židli se vyvarujte prudkých pohybů, abyste předešli pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 4711099471256 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 840 mm |
| Délka balení: | 720 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
