Aerocool Crown AeroSuede Univerzální herní židle Polstrované sedadlo Stone Grey
Kód: GAMAERFOT0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Barva základny
Černá
Typ polohování opěrky rukou
2D opěrka na ruce
Počet polštářů v ceně
2
Typ sedadla
Polstrované sedadlo
Materiál sedadla
Nepravá kůže
Barva sedadla
Šedá
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Typ opěrky rukou
Polstrovaná opěrka na ruce
Průměr kola
6,5 cm
Materiál opěrky zad
Nepravá kůže
Typ produktu
Univerzální herní židle
Otočná kolečka
Ano
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Doporučená hmotnost
125 kg
Materiál základny
Nylon
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Hustota pěny
Vysoká hustota
Barva opěrky zad
Šedá
Materiál rámu
Ocel
Počet koleček
5 kolo/kola
Materiál kol
Nylon
Typ opěrky zad
Polstrovaná zádová opěrka
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Hmotnost a rozměry
Výška sedadla (min)
47 cm
Výška (min.)
123 cm
Šířka opěrky
71 cm
Maximální výška opěrky rukou
77 cm
Tloušťka sedáku
13 cm
Výška sedadla (max)
57 cm
Výška (max.)
133 cm
Šířka sedadla
52 cm
Výška opěrky zad
81 cm
Šířka opěrky zad
55 cm
Minimální výška opěrky rukou
62 cm
Hloubka sedáku
52 cm
Ergonomie
Úhel kyvu
3 - 18°
Funkce houpání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah zdrojů otevřeného ohně a vysokých teplot.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 4711099471232 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 840 mm |
| Šířka balení: | 720 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
