AEG TR1LFAV součástka/příslušenství k troubám Kolejnice pro rošt Šedá
Kód: AGAELCPIA0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro
Trouba
Model
Kolejnice pro rošt
Kompatibilita značky
Electrolux
Teleskopický
Ano
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
900 g
Výška
42 mm
Hloubka
14 mm
Šířka
383 mm
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 7332543112920 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
