Adler AD 8083 Spíž na nápoje/víno Černá
Kód: AGDADLLDW0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Frekvence
50 / 60 Hz
Příkon
50 W
Vstupní napětí
220 - 240 V
Roční spotřeba energie
132 kWh
Třída energetické účinnosti
G
Vzhled
Umístění přístroje
Stojací
Materiál
Kov
Uchycení dveří
Pravý
Materiál polic
Kov
Barva
Černá
Zámek
Ano
Počet roštů
5 police/polic
Barva dveří
Průhledná
Počet dvířek
1 dveře/dveří
Nastavitelná teplota
Ano
Délka šňůry
1,9 m
Hmotnost a rozměry
Šířka
260 mm
Výška
610 mm
Hloubka
510 mm
Výkon
Teplotní rozsah (zóna 1)
12 - 18 °C
Třída hlukových emisí
A
Hlučnost
26 dB
Vnitřní objem
33 l
Počet teplotních zón
1
Typ produktu
Termoelektrická chladnička na víno
Kapacita lahví
12 lahev/lahve
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Vnitřní osvětlení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení přímému slunečnímu záření.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1556589
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| EAN: | 5905575900623 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 670 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
