Adler AD 6030 trouba Černá
Kód: AGDADLMPI0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Barva
Černá
Typ ovládání
Otočné
Umístění přístroje
Stojací
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
0,9 m
Výška
330 mm
Šířka
590 mm
Hloubka
420 mm
Ergonomie
Doba časovače
60 min
Automatické vypnutí
Ano
Signál připravenosti
Ano
Typ časovače
Mechanický
Maximální teplota pečení
230°C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte spotřebič v blízkosti hořlavých materiálů.
Trouba
Gril
Ano
Výkon trouby
2000 W
Funkce grilování
Ne
Vnitřní kapacita
42 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 5905575908360 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
