ADATA ULTIMATE SU630 960 GB 2.5" SATA 3D2 QLC
Kód: DIAADTSSD0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
PC/Laptop
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Kapacita disku SSD
960 GB
Hardwarové šifrovaní
Ne
Rychlost zápisu
450 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
65000 IOPS
Podporované operační systémy Windows
Ano
Rozhraní
SATA
Typ paměti
3D2 QLC
Náhodné čtení (4 KB)
40000 IOPS
Podpora technologie SMART
Ano
Rychlost čtení
520 MB/s
ECC
Ano
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,8 mm
Hloubka
100,5 mm
Výška
7 mm
Hmotnost
47,5 g
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Odolnost proti vibracím
20 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Náraz při provozu
1500 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 4713218469199 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
