ADATA SU650 2.5" 960 GB Serial ATA III SLC
Kód: DIAADTSSD0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
SLC
Kapacita disku SSD
960 GB
Rychlost čtení
520 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Typ paměti flash NAND
SLC (Single Level Cell)
Komponent pro
PC/Laptop
Rychlost zápisu
450 MB/s
Formát SSD
2.5"
Rozhraní
Serial ATA III
ECC
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,8 mm
Hloubka
100,5 mm
Výška
7 mm
Hmotnost
47,5 g
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Certifikáty shody
RoHS
Další charakteristiky
Barva
Černá
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Náraz při provozu
1500 G
Odolnost proti vibracím
20 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4713218461186 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
