ADATA SU650 2.5" 1 TB Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIAADTSSD0131
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost zápisu
450 MB/s
Komponent pro
PC
Hardwarové šifrovaní
Ano
Formát SSD
2.5"
ECC
Ano
Rozhraní
Serial ATA III
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost čtení
520 MB/s
NVMe
Ne
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Typ paměti
3D NAND
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
50,8 g
Hloubka
69,8 mm
Výška
7 mm
Šířka
100,5 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4711085940049 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
