Adata SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2
Kód: DIAADTSSD0170
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost zápisu
5000 MB/s
Rozhraní
PCI Express 4.0
Rychlost čtení
6000 MB/s
Formát SSD
M.2
Kapacita disku SSD
2 TB
Typ paměti
3D NAND
Komponent pro
PC
NVMe
Ano
Verze NVMe
1.4
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Hardwarové šifrovaní
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,5 g
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4711085949509 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 117 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 18 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
