ADATA SSD DISK SD620 2TB ČERVENÝ
Kód: DIAADTSSD0150
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.6 nebo novější
Základní materiál
Silikon
Podporované mobilní operační systémy
Android 8.0
Barva
Červená
Podporované operační systémy Linux
Linux 2.6. nebo novější verze
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Hmotnost
54,9 g
Hloubka
15,2 mm
Výška
80 mm
Údaje o balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Rychlost čtení
520 MB/s
Rychlost zápisu
460 MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Kapacita disku SSD
2 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085947352 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
