ADATA SSD DISK SD620 2TB ČERNÝ
Kód: DIAADTSSD0148
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost čtení
520 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Kapacita disku SSD
2 TB
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Barva
Černá
Rychlost zápisu
460 MB/s
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Výška
15,2 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
54,9 g
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.6 nebo novější
Podporované mobilní operační systémy
Android 8.0
Podporované operační systémy Linux
Linux 2.6. nebo novější verze
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085947338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
