ADATA SE880 500 GB Wi-Fi Šedá
Kód: DIAADTSSD0133
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Barva
Šedá
Podporované operační systémy Linux
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ne
Podporované operační systémy Mac
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
35 mm
Výška
12,2 mm
Hloubka
64,8 mm
Hmotnost
31 g
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Technologie Thunderbolt
Ne
Wi-Fi
Ano
USB konektor
USB typu C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Disk SSD
Kapacita disku SSD
500 GB
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Rychlost čtení
2000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.105 kg |
| EAN: | 4711085935786 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
