ADATA SE880 1 TB Šedá
Kód: DIAADTSSD0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Podporované operační systémy Mac
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ne
Podporované mobilní operační systémy
Android
Barva
Šedá
Podporované operační systémy Linux
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
12,2 mm
Hloubka
64,8 mm
Šířka
35 mm
Hmotnost
31 g
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
Technologie Thunderbolt
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Wi-Fi
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Disk SSD
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Rychlost čtení
2000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.105 kg |
| EAN: | 4711085935793 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
