ADATA SD810 1 TB Černá
Kód: DIAADTSSD0154
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Vestavěný displej
Ne
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Podporované operační systémy Mac
Ano
Základní materiál
Hliník
Barva
Černá
Podporované mobilní operační systémy
Android
Příkon
Provozní napětí
5 V
Spotřeba energie
900 mA
Hmotnost a rozměry
Výška
12,2 mm
Šířka
44 mm
Hloubka
72,7 mm
Hmotnost
41,7 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ C
Stručný návod
Ano
Technické údaje
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
UKCA
Záruční doba
5 rok/roky
Možnosti připojení
USB verze
USB 3.2 Gen 2x2
USB konektor
USB typu C
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2x2
Rychlost čtení
2000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085945754 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
