ADATA SD620 512 GB Modrá
Kód: DIAADTSSD0143
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Modrá
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované mobilní operační systémy
Android 9.0
Základní materiál
Silikon
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
15,2 mm
Výška
80 mm
Hmotnost
54,9 g
Šířka
80 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Stručný návod
Ano
Technické údaje
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Možnosti připojení
USB konektor
Micro-USB B
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rychlost čtení
520 MB/s
Kapacita disku SSD
512 GB
Rychlost zápisu
460 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| EAN: | 4711085945372 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
