ADATA SD620 512 GB Červená
Kód: DIAADTSSD0144
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Červená
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.6 nebo novější
Podporované operační systémy Linux
Ano
Základní materiál
Silikon
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Podporované mobilní operační systémy
Android 11.0
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
80 mm
Hloubka
15,2 mm
Hmotnost
54,9 g
Šířka
80 mm
Údaje o balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB konektor
Micro-USB B
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Rychlost čtení
520 MB/s
Kapacita disku SSD
512 GB
Rychlost zápisu
460 MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| EAN: | 4711085945402 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
