ADATA SD620 512 GB Černá
Kód: DIAADTSSD0142
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Černá
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Podporované mobilní operační systémy
Android 13.0
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.6 nebo novější
Základní materiál
Silikon
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
80 mm
Hmotnost
54,9 g
Šířka
80 mm
Hloubka
15,2 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Stručný návod
Ano
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB konektor
Micro-USB B
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Rychlost zápisu
460 MB/s
Rychlost čtení
520 MB/s
Kapacita disku SSD
512 GB
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| EAN: | 4711085945341 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
