ADATA SD620 1 TB Modrá
Kód: DIAADTSSD0146
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované mobilní operační systémy
Android 9.0
Podporované operační systémy Mac
Ano
Základní materiál
Silikon
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Modrá
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
54,9 g
Výška
80 mm
Šířka
80 mm
Hloubka
15,2 mm
Údaje o balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
Wi-Fi
Ne
USB konektor
Micro-USB B
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Rychlost čtení
520 MB/s
Rychlost zápisu
460 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | 4711085945389 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
