ADATA SD620 1 TB Černá
Kód: DIAADTSSD0145
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Černá
Základní materiál
Silikon
Podporované operační systémy Mac
Ano
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Podporované mobilní operační systémy
Android 9.0
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
15,2 mm
Šířka
80 mm
Výška
80 mm
Hmotnost
54,9 g
Údaje o balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Certifikáty shody
RoHS
Možnosti připojení
USB konektor
Micro-USB B
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
Technologie Thunderbolt
Ne
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
520 MB/s
Rychlost zápisu
460 MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085945358 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
