ADATA SC740 500 GB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá, Modrá
Kód: DIAADTSSD0173
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 13.0 Ventura
Podporované mobilní operační systémy
Android 13.0
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Barva
Černá
Podporované operační systémy Linux
Linux Kernel 6.2
Ochranné funkce
Nárazuvzdorné
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
121,8 mm
Výška
22,3 mm
Hmotnost
40 g
Šířka
40,5 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Bezpečnost
Ochrana heslem
Ne
Hardwarové šifrovaní
Ne
Možnosti připojení
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB typu C
Technologie Thunderbolt
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 40 °C
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Disk SSD
Rychlost čtení
1050 MB/s
Kapacita disku SSD
500 GB
Rychlost zápisu
1000 MB/s
NVMe
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4711085949851 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
