ADATA SC610 USB paměť 2 TB USB Typ-A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: DIAADTSSD0152
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba při zápisu
900 mA
Spotřeba při čtení
900 mA
Vzhled
Barva
Černá
Formát
Rukáv
Základní materiál
Plast
Hmotnost a rozměry
Hloubka
67,3 mm
Hmotnost
13 g
Šířka
23,5 mm
Výška
10,2 mm
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Výkon
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
Kapacita
2 TB
Rychlost čtení
550 MB/s
Rychlost zápisu
500 MB/s
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085945068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6, Linux kernel 2.6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
