ADATA SC610 USB paměť 1 TB USB Typ-A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: DIAADTSSD0163
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba při zápisu
900 mA
Spotřeba při čtení
900 mA
Vzhled
Základní materiál
Plast
Formát
Rukáv
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
23,5 mm
Výška
10,2 mm
Hloubka
67,3 mm
Hmotnost
13 g
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Výkon
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
Kapacita
1 TB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
UKCA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085945051 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6, Linux kernel 2.6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
