ADATA SC610 500 GB Černá
Kód: DIAADTSSD0151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Podporované operační systémy Mac
Ano
Barva
Černá
Podporované operační systémy Linux
Ano
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
67,3 mm
Hmotnost
13 g
Šířka
23,5 mm
Výška
10,2 mm
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rychlost přenosu dat
10 Gbit/s
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB Typ-A
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Disk SSD
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rychlost čtení
550 MB/s
Kapacita disku SSD
500 GB
Rychlost zápisu
500 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4711085945044 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
