ADATA LEGEND 960 MAX M.2 4 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0130
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
3120
ECC
Ano
Kapacita disku SSD
4 TB
Rychlost čtení
7400 MB/s
Rychlost zápisu
6800 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Náhodné čtení (4 KB)
700000 IOPS
NVMe
Ano
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
1.4
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Náhodný zápis (4 KB)
550000 IOPS
Hardwarové šifrovaní
Ano
Formát SSD
M.2
Typ řadiče
SMI SM2264
Rozhraní
PCI Express 4.0
Typ paměti
3D NAND
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Hmotnost a rozměry
Šířka
23,2 mm
Výška
10,7 mm
Hmotnost
36,6 g
Hloubka
80,6 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Návod na použití
Ano
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4711085938879 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, RoHS |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
