ADATA LEGEND 960 MAX M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0119
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
PCI Express 4.0
Typ paměti
3D NAND
Kapacita disku SSD
1 TB
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
6000 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
ECC
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
610000 IOPS
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
NVMe
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Rychlost čtení
7400 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
730000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
780
Typ řadiče
SMI SM2264
Hardwarové šifrovaní
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Verze NVMe
1.4
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
36,6 g
Výška
10,7 mm
Hloubka
80,6 mm
Šířka
23,2 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Návod na použití
Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Náraz při provozu
1500 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711085938855 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, RoHS |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
