ADATA LEGEND 960 M.2 2 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0108
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost zápisu
6800 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Rozhraní
PCI Express 4.0
Kapacita disku SSD
2 TB
ECC
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
630000 IOPS
NVMe
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Typ řadiče
SMI SM2264
Typ paměti
3D NAND
Náhodné čtení (4 KB)
750000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
1.4
Rychlost čtení
7400 MB/s
Hmotnost a rozměry
Šířka
22 mm
Hmotnost
12 g
Hloubka
80 mm
Výška
4,68 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Typ chlazení
Chladič
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711085937513 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, RoHS |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
