ADATA LEGEND 960 M.2 1 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0107
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost zápisu
6000 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
610000 IOPS
Rychlost čtení
7400 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
780
Kapacita disku SSD
1 TB
Hardwarové šifrovaní
Ano
ECC
Ano
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Verze NVMe
1.4
Náhodné čtení (4 KB)
730000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Typ paměti
3D NAND
Typ řadiče
SMI SM2264
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 g
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Výška
3,13 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Typ chlazení
Chladič
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Maximální provozní teplota
70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4711085937506 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, RoHS |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
