ADATA LEGEND 710 M.2 512 GB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe
Kód: DIAADTSSD0105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
512 GB
Náhodný zápis (4 KB)
150000 IOPS
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
1000 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (SSD)
2400 MB/s
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Hardwarové šifrovaní
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Sekvenční rychlost zápisu (AS SSD)
1000 MB/s
Rychlost čtení
2400 MB/s
Rozhraní
PCI Express 3.0
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
1000 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
130
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
2400 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
90000 IOPS
ECC
Ano
NVMe
Ano
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
2400 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
1.4
Kód harmonizovaného systému
84717070
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Typ paměti
3D NAND
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80 mm
Šířka
22 mm
Hmotnost
9 g
Výška
3,13 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Maximální provozní teplota
70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085937834 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
