ADATA HV300 externí pevný disk 1 TB Černá
Kód: DIAADTZEW0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 7 Starter x64
Barva
Černá
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.7 Lion
Podporované operační systémy Linux
Ano
Plug and Play
Ano
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
125,7 mm
Výška
10,3 mm
Šířka
80,5 mm
Hmotnost
139,8 g
Údaje o balení
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB konektor
USB
Pevný disk
Velikost pevného disku
2.5"
Kapacita pevného disku
1 TB
Model
HDD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4713218464972 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
