ADATA HD720 externí pevný disk 2 TB Černá
Kód: DZUADTH250021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Mac
Ano
Základní materiál
Plast, Silikon
Plug and Play
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Barva
Černá
Příkon
Napájení přes sběrnici
5 V
Napájení sběrnicí
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
97,9 mm
Výška
20,2 mm
Hmotnost
211 g
Hloubka
129,4 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Návod k obsluze
Ano
Záruční list
Ano
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB Typ-A
Pevný disk
Kapacita pevného disku
2 TB
Model
HDD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4712366963382 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
