ADATA HD720 externí pevný disk 2 TB Černá, Modrá
Kód: DZUADTH250020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Ano
Plug and Play
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Základní materiál
Plast, Silikon
Podporované operační systémy Mac
Ano
Barva
Černá
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
97,9 mm
Výška
20,2 mm
Hloubka
129,4 mm
Hmotnost
211 g
Údaje o balení
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
USB
Záruční list
Ano
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
USB konektor
USB Typ-A
Pevný disk
Model
HDD
Kapacita pevného disku
2 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4712366963399 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
